درباره ی شرکت نمایشگاهی خورشید

شرکت نمایشگاهی خورشید با هدف برگزاری نمایشـگاه ها و سمـینارهای تخصـصی و بین المللی پـایه گذاری شـده است. این شرکت با دارا بودن پتانسیل های بالا در ایران و سـایرکـشورها و اعطـای نمایندگی در کشورهای همـسایه نظیر کشور های عضو خاورمیانه و کشورهای آسیای مرکزی فعالیـت خود را در زمینه برگزاری نمایشگاه های بیـن المــللی گســترش داده است. و جود کارنامه در خشان این شرکت در میـان شـرکت های مجری حاکی از اعتماد و اطمـینان به خـانواده بزرگ شرکت نمایشگاهی خورشید است. این مجموعه تاکنـون نمایـشگاه های گـوناگونی در حـوزه های مخـتلف صنایـــع از جمله صنعت ساختمان ، صنعت بـرق ، آب و فاضلاب ، دکوراسیـون و طراحی ، مبلمان و خانه مدرن، صنعـت ، ســنگ و معدن ، انرژی ،کشاورزی، دام وطیور ، صنایع غذایی، شیرینی و شکلات، فولاد و متـالوژی و گردشگری و … و
همـچنین چنـدین سمیـنار و نشست بی تو بی در مراکز استان ها و شهرهای بـزرگ ایـران از جمله تهـران ، تبریز ، شـیراز ، رشـت ، گرگان ، زاهـدان ، بندر عباس ،سنندج ، و سایر شهرهای دیگر و نیز کشورهای خاورمیانه و آسیای مرکزی برگزار نموده است. شرکت نمایشگاهی خورشید همچنین با اخذ استانداردهای لازم از سـازمان های اصلی متـولی برگزاری نمـایشگاه در ایران و آلمان سعی در رعایت استاندادهای جهانی برگزاری نمایشگاه و نیز رعایت حقوق مشارکت کنندگان داشـته است.
فعالیت های ما
هولدینگ خورشید با دارا بودن دپارتمان های تخصصی مفتخر است انجام کلیه امور مربوط به برپایی نمایشگاه اعم از خدمات نمایشگاهی ، تامین نیروی نمایشگاهی ، خدمات چاپ اقلام تبلیغاتی و همچنین غرفه سازی و تامین تجهیزات نمایشگاهی را برای مشارکت کنندگان انجام دهد.

گالری نمایشگاه ها پیشین​

نظرات مشتریان

تماس با ما

تهران اتوبان علامه جعفری -غرب به شرق پلاک 6

شنبه تا پنج شنبه 9-17